O nás

Jsme jednotřídní mateřská škola s celodenním provozem od 6:30 – 15:30hod., kapacitou 15 dětí. Naší součástí je jídelna - výdejna, obědy dovážíme ze ZŠ a MŠ Vepřová.

Mateřská škola se nachází v malé obci na Vysočině. Je obklopena krásnou přírodou. V okolí mateřské školy jsou louky, pole, lesy i rybníky, což jsou ideální místa, která využíváme k výchovným, vzdělávacím i relaxačním vycházkám.

Budova mateřské školy je v podobě rodinného domku. Výhodou je přilehlá zahrada s vzrostlými stromy a keři. Terén je členitý s mírným kopcem, který využíváme i v zimním období. Nachází se zde malé dopravní hřiště s dopravními značkami, různé balanční prvky, smyslový chodníček, pískoviště a venkovní budova, která  slouží k uložení hraček i jako malá venkovní učebna.

Vládne zde klidná a přátelská atmosféra. Snažíme se o vytvoření empatického a vstřícného vztahu mezi učitelkou a dítětem. Na děti klademe přiměřené nároky, respektujeme jejich možnosti a schopnosti, ale zároveň dbáme, aby byly dostatečně připraveny na vstup do základní školy.

loader Načítám...
Co dnes vaříme?
loader Načítám...
Fond Vysočiny